reflection

svitlja4ok


"Thus, reader, I am myself the matter of my book..."


Previous Entry Share Next Entry
напередодні-поїздки
reflection
svitlja4ok
мій сусід ходить по квартирі і співає :) це мене веселить, я працюю проти ночі і сміюся. не сміюся тільки з застуди, яка не відступає, а мала б уже. well, what you gonna do?


я вірю в почуте-прочитане, що хвороби - це реакція організму на щось, що відбувається неправильно. тіло в такий спосіб дає знати: зупиняйся, озирайся, змінюй(ся).

непросто відпускати того, хто став дорогим. але правильно і мудро, alina_cannelle, твої слова заслуговують на окрему наліпку на моєму дзеркалі поруч із "Сегодня я выполню четыре соглашения: буду безупречен в словах, ничего не стану принимать на свой счет, не буду делать предположений, буду делать все наилучшим образом".

відпускати так само природно і правильно, як і відкривати своє серце.

я легко роблю друге, ще й так, що люди іноді реагують надто насторожено (чудове англійське freak out передасть краще цю реакцію). відпускати.. маю навчитися... можливо, моя застуда говорить про це. все решта, видається, на своїх місцях: робота, яку готова писати замість сну перед сном, ці чудові стіни, які прийняти мене і в яких мені затишно, литовська мульти на два роки і 90 днів фактичного перебування, і запланована поїздка у Вільнюс вже цього четверга. хіба світ може бути ідеальнішим і щедрішим? якщо так, я теж згідна :) готова навіть повністю прийняти цю застуду :)


а ось, що співаю я:


  • 1
все в тебе буде добре.вже добре)

ого! як швидко!=)
хочу запитати, що там будеш робити, але мабуть почекаю наступного запису)
п.с. рада, що твоя мрія-мандрівка вже реальність;)

я просто хотіла у Вільнюс, щойно попрацюю хоч кілька місяців, щоб могла подати документи на візу. для мови і просто атмосфери цього міста. через концерт Яна Тьєрсена 7 березня ця поїздка сталася дещо раніше бажаного часу) я б їхала у травні, але, врешті, так теж добре)

  • 1
?

Log in

No account? Create an account